Drukāt

Talkošanas rallijs

Autors Editor.

 

EU emblem and statemet

 Pasākums "Talkošanas rallijs" tiek īstenots projekta nr. LV-RU-II-053 “Vides pārvaldības pilnveidošana, īstenojot kopējus pasākumus RU-LV pārrobežu reģionos” (Green Palette) aktivitāšu ietvaros, atbalstot vides sakopšanas kustību Latvijā un Krievijā.

 

Pasākuma laiks:
3 nedēļas no 15.04.2021. līdz 06.05.2021.

 

poster-1-lvAkcijā var piedalīties jebkurš iedzīvotājs no projekta pārstāvētās teritorijas, izvēloties sev pieņemamāko talkošanas formātu un ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus attiecībā uz izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 pandēmijas sakarā: individuāli vai kopā ar savu ģimeni, izglītības iestāžu audzēkņu grupās, darba kolēģu organizācijās u.c.
*Iepriekšējā pieteikšanās pie projekta lokālajiem koordinatoriem šeit.

 

Pasākuma norise:
1. Pasākuma dalībnieki sakopj piemājas teritoriju, organizāciju piegulošās teritorijas, likvidē stihiskās izgāztuves, pastaigājoties pa mežu, uzkopj meža apkārtni u.tml.
2. Dalībnieki veic interaktīvos uzdevumus, dalās ar saviem foto un video materiāliem sociālajā vietnē Facebook pie pasākuma "Green Palette talko" un piedalās balvu konkursā.
3. Dalībnieki izmanto tēmturus: #greenpalette, #greenpalettetalko.
4. Koordinatori līdz 2021. gada 15. maijam veic iesūtīto materiālu izvērtēšanu un dalībnieku apbalvošanu.
5. Pasākuma organizētājs nodrošina pasākuma publicitāti sekojošās interneta vietnēs: Facebook lapā Viļānu novads, Viļānu novada mājas lapā www.vilanunovads.lv, Biedrības "Eiroreģions "Pleskava, Livonija" mājas lapā www.pskov-livonia.net projekta sadaļā Green Palette.

 

 

 

 
Talkošanas rallija pasākuma lapa facebook

 

 

Kontakti

IGAUNIJAS SEKCIJA
LATVIJAS SEKCIJA
Valdes priekšsēdētājs

Izpilddirektors

LV sekcijas priekšsēdētājs
Sergejs Maksimovs
tālr. 64507224
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Izpilddirektors
Juris Annuškāns

tālr.: +371 29163807
e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.