Drukāt

Norisinājās projekta "Green palette" uzraudzības grupas sanāksme

Autors Editor.

 

 

 

LatRus horizontal extented cmyk

Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild biedrība “Eiroreģions “Pleskava, Livonija”” un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un krievijas, kā arī Eiropas savienības viedokli.

2021.gada 4.martā tiešsaistē, platformā MS Teams norisinājās projekta LV-RU-II-053  "Green palette" otrā Projekta uzraudzības grupas sanāksme, kurā piedalījās visu deviņu projekta partneru pārstāvji. Turpinoties Covid-19 ierobežojumiem gan Latvijā, gan Krievijā, vairāki projekta pasākumi tiek pārcelti vai atcelti, taču ir jādomā par to īstenošanu alternatīvos formātos, lai sasniegtu projekta mērķus un rezultātus. Sapulces dalībnieki dalījās ar informāciju par katra īstenotajām individuālajām aktivitātēm, kā arī tika pieņemts lēmums Apvietnotajam tehniskajam sekretariātam lūgt projekta pagarinājumu par 6 mēnešiem. 

Viļānu novada pašvaldības pārstāvji prezentēja jaunu, alternatīvu ideju, kā šī gada pavasarī sarīkot vienu no kopīgajām aktivitātēm, kas atbilst tēmai par zaļo dzīvesveidu, atkritumu samazināšanu un nelegālo izgāztuvju likvidēšanu. Visi partneri šo ideju atbalstīja un apņemas noteiktajā termiņā savās teritorijās rīkot "Talkošanas ralliju".

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmu 2014.– 2020.gadam līdzfinansē Eiropas Savienība, Latvijas Republika un Krievijas Federācija. Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma 2014.– 2020.gadam finansiāli atbalsta vienotas pārrobežu attīstības aktivitātes ar mērķi uzlabot reģionu konkurētspēju, izmantojot to potenciālu un atrašanās priekšrocības krustcelēs starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa ir www.latruscbc.eu.

 

 

 

 

Kontakti

IGAUNIJAS SEKCIJA
LATVIJAS SEKCIJA
KRIEVIJAS SEKCIJA
Valdes priekšsēdētājs

Izpilddirektors

LV sekcijas priekšsēdētājs
Sergejs Maksimovs
tālr. 64507224
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Izpilddirektors
Juris Annuškāns

tālr.: +371 29163807
e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Prezidents
Vera Kondratjeva
tālr.: +7 8114723154
e-mail:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.