Drukāt

Tiek izstrādāts sadarbības plāns kultūras jomā

Autors Editor.

resized- DSC00052017. gada 22. martā Balvos tikās eiroreģiona kultūras nozares darba grupa, kurā bija pārstāvētas eiroreģiona Latvijas un Igaunijas sekcijas, lai kopīgi turpinātu darbu pie pārrobežu aktivitātēm kultūras jomā 2017.-2020. gadā. Šāda sadarbības plāna un konkrētu aktivitāšu plānošana aizsākās 14. februārī Pilvā, kur otro reizi norisinājās pasākums "Eiroreģiona "Pleskava, Livonija" diena".

Pasākuma ietvaros eiroreģiona pašvaldību pārstāvji - kultūras speciālisti, izstrādāja priekšlikumus, kādas varētu būt kopīgās aktivitātes pārrbobežu sadarbībā kultūrā. Vislielākā interese kultūras speciālistiem ir gūt jaunu pieredzi, viesojoties kaimiņvalstīs, izmantot eiroreģiona resursus informācijas iegūšanā un informācijas apmaiņā, kā arī vismaz gadā reizi rīkot kopīgu kultūras pasākumu, iesaistot kultūras kolektīvus no visām trīs eiroreģiona sekcijā.

Sanāksmes laikā tika diskutēts par veicamajiem darbiem un plāna ietveramajiem pasākumiem. Plānots, ka darba plāns tiks izstrādāts un eiroreģiona Prezidijā apstiprināts tuvāko divu mēnešu laikā.

Kontakti

IGAUNIJAS SEKCIJA
LATVIJAS SEKCIJA
Valdes priekšsēdētājs

Izpilddirektors

LV sekcijas priekšsēdētājs
Sergejs Maksimovs
tālr. 64507224
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Izpilddirektors
Juris Annuškāns

tālr.: +371 29163807
e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.