Drukāt

Prezidija apspriede par 2020. gada plānotajām aktivitātēm eiroreģiona darbībā

Autors Editor.

prezidijs 26 02 2020 Pilva 32020. gada 26.februārī Igaunijas pilsētā Pilvā notika Eiroreģiona “Pleskava – Livonija” Prezidija apspriede. Objektīvu iemeslu dēļ sanāksmē nevarēja piedalīties Krievijas puses - eiroreģiona Pleskavas sekcijas pārstāvji. Galvenais jautājums, kas tika skatīts sanāksmē, bija 2020.gada darba plāns. Tika pārrunāts par Eiroreģiona dienas rīkošanu, padomes sēdi, pieredzes apmaiņas pasākumiem par pašvaldību darbu, tūrisma, sporta un kultūras nozares kopējām aktivitātēm. Darba plāns tiks pieņemts nākošā prezidija sēdē, kura tuvākajā laikā notiks Krievijā. Prezidija apspriedē piedalījās eiroreģiona Latvijas sekcijas priekšsēdētājs un izpilddirektors, Igaunijas sekcijas vadība, kā arī Viru un Valgas apriņķu vadības pārstāvji.

 

 

 

 

 

Kontakti

IGAUNIJAS SEKCIJA
LATVIJAS SEKCIJA
KRIEVIJAS SEKCIJA
Valdes priekšsēdētājs

Izpilddirektors

LV sekcijas priekšsēdētājs
Sergejs Maksimovs
tālr. 64507224
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Izpilddirektors
Juris Annuškāns

tālr.: +371 29163807
e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Prezidents
Vera Kondratjeva
tālr.: +7 8114723154
e-mail:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.